Братство прийняло участь у вшануванні 100 літнього ювілею Патріярха Димитрія у м. Кам'янці-Бузькій


18 вересня зусиллями Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату Львівської єпархії УАПЦ та Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного, при сприянні Міської та Районної рад урочисто проведено пам'ятний вечір, який було приурочено 100 річчю від дня народження Патріярха Димитрія.

Саме у м. Кам'янці-Бузькій о. Володимир Ярема душпастирював у 50-ті роки у храмі Різдва Богородиці. Теплі спогади про парафіян і місто залишилися у родини Патріярха. Ними поділилася донька п. Леся Коза, яка прибула на святкування разом із чоловіком п. Юрієм та старшою сестрою п. Ганною Березою. 

 Цього вечора молодь цитувала поезію Патріярха Димитрія, присутні могли почути і музичний твір "Херувимську пісню - Стрілецьку" у виконанні хору "Ставрос" із м. Львова.

Музичну сторону заходу показали місцевий колектив районного будинку культури "Надбужани", парафіяльні хори с. Любеля та Успенської церкви м. Дублян, а також народний ансамбль с. Вирів.

Від благодійного фонду імені Патріярха Димитрія виступив о. диякон Юрій Федів- голова Львівського ставропігійного Братства св. ап. Андрія Первозваного, який розповів присутнім про роботу організації та представив праці, присвячені особі Патріярха.

Під час святкування відбулося нагородження благословенними грамотами вояків АТО та волонтерів, які сприяють збору гуманітарної допомоги. 

Владика Макарій подякував організаторам святкування о. Андрію Вересу та о. Василю Морозу, державній владі міста та району, а також усім колективам та присутнім за небайдужість і працю у вивчення та дослідження життєвого шляху Патріярха Димитрія.

Спільним виконанням молитви за Україну завершилися урочистості у м. Кам'янці-Бузькій.